Elektronická evidence tržeb, program EETwin a JUKwin

Jak program EETwin a elektronická evidence tržeb funguje.
  1. samozřejmě na vyzkoušení v „DEMO“ režimu, a to jak ve spojení s JUKwin tak i v objednávkovém režimu
  2. Jednoduchý“ režim umožňuje spolupráci EETwin s programem JUKwin, resp. s PUKwin
  3. v „Objednávkovém“ režimu … zvláštní případ, kdy nevlastníce program JUKwin a zakoupíte pouze program EETwin a používáte pouze objednávkový systém.
  4. režim „Spojený“ předpokládá, že vlastníte program JUKwin a dále budete používat i objednávkový systém v programu EETwin.

JEDNODUCHÝ režim

Jestliže používáte program JUKwin (PUKwin), při prodeji za hotové, program EETwin „zjistí“ příslušné kódy z Finanční správy a doplní je do daňového dokladu. V podstatě pro uživatele programu JUKwin se nic nezmění.

EXTERNÍ a OBJEDNÁVKOVÝ režim

V tomto režimu budete používat pouze program EETwin na Vašem počítači, notebooku nebo tabletu. Do programu si navolíte sortiment prodávaného zboží, výrobků nebo služeb. Jedná se např. o malá pohostinství, kadeřnictví, večerky apod. V této chvíli lze do programu EETwin nahrát přibližně 800 položek, rozdělených do 12 sortimentů. Praxe uvidí, zda toto množství bude dostačující.
Data z EETwin (jsou uložena ve formátu XML) lze exportovat do jakéhokoliv účetního programu.

SPOJENÝ režim

Opět při používání programu JUKwin můžete využívat nabídky prodeje (např. ze skladu), jak je popsáno v jednoduchém režimu. Další možnost využití programu EETwin při externím prodeji (stejný jako EXTERNÍ režim), kdy prodáváte např. v nějakém stánku a účetnictví Vám provádí nějaká cizí firma v programu JUKwin.
Při stánkovém prodeji (může být i pohostinství, kadeřnictví, zednické práce apod.) prodáváte Vaše zboží, výrobky a služby a po nějaké době, data o evidovaných tržbách zašlete vaší účetní firmě, která data načte a dle vybraného automatizovaně typu zaúčtuje.

Co je společné pro všechny režimy

  • v ceně programu je pravidelná aktualizace dle legislativních změn
  • možnost ukládat data na FTP server
  • export dat ve formátu XML do jakéhokoliv účetního programu
  • grafické přizpůsobení všem rozměrům monitorů
  • program EETwin pracuje pouze v operačním systému windows 7, 8 a 10