Chci koupit nové technické vybavení pro EET

Jestliže z nějakého důvodu si chcete pořídit úplně nové technické vybavení, nejdříve si zjistěte, jakým způsobem bude Vaše účetní evidovat odeslané tržby. Znamená to, zda nějaký tablet s programem EET, například výhodně koupený s nějakým telefonem, bude taky umět komunikovat s vaším účetním programem.

Program EETwin komunikuje a následně spolupracuje s programem JUKwin, a samozřejmě lze ve spolupráci s vývojáři jiných účetních systému importovat data ve formátu XML do jakéhokoliv účetního programu.

Mohlo by se vám líbit...

4 komentářů

 1. Vladislav DVOŘÁK napsal:

  Zdravím,
  je možné do účtenky ještě napsat koméntář – například jméno zákazníka.
  Díky Dvořák

  • eet kopr software napsal:

   Dobrý den,
   zatím jste první, kdo požaduje na účtence nějaké doplňující texty. Zkusíme najít nějaké řešení. Napište nám, o jak dlouhý text se jedná a kde na účtence by měl být zobrazen.
   Pavel Židek

 2. Mám jeden stolní počítač a používám JUKWIN, ale provozovnu mám na jiné adrese,musím dokupovat externí EETwin? Jelikož jsem se dočetla,že je k programu zdarma…jak postupovat?
  Další dotaz: Jelikož mám povinnost EET až od roku 2018,mohu již v roce 2017 vyzkoušet né naostro EETwin ? Děkuji za odpověď.

  • eet kopr software napsal:

   Dobrý den, jestliže potřebujete pracovat na jiném pracovišti než máte JUKwin, pak je třeba dokoupit EETwin. Jestliže chcete vyzkoušet EETwin naostro a spadáte do EET až v roce 2018, tak si jenom pořídíte certifikát a platby, které „naostro“ vyzkoušíte, pak jenom „opravíte“… což znamená je zápornou částkou vynulujete. Jak se to dělá, uvidíte ve videu, které chystám.
   Děkuji za dotaz
   Pavel Židek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *