Chci koupit nové technické vybavení pro EET

Jestliže z nějakého důvodu si chcete pořídit úplně nové technické vybavení, nejdříve si zjistěte, jakým způsobem bude Vaše účetní evidovat odeslané tržby. Znamená to, zda nějaký tablet s programem EET, například výhodně koupený s nějakým telefonem, bude taky umět komunikovat s vaším účetním programem.

Program EETwin komunikuje a následně spolupracuje s programem JUKwin, a samozřejmě lze ve spolupráci s vývojáři jiných účetních systému importovat data ve formátu XML do jakéhokoliv účetního programu.

Mohlo by se vám líbit...

4 komentářů

 1. Vladislav DVOŘÁK napsal:

  Zdravím,
  je možné do účtenky ještě napsat koméntář – například jméno zákazníka.
  Díky Dvořák

  • eet kopr software napsal:

   Dobrý den,
   zatím jste první, kdo požaduje na účtence nějaké doplňující texty. Zkusíme najít nějaké řešení. Napište nám, o jak dlouhý text se jedná a kde na účtence by měl být zobrazen.
   Pavel Židek

 2. Mám jeden stolní počítač a používám JUKWIN, ale provozovnu mám na jiné adrese,musím dokupovat externí EETwin? Jelikož jsem se dočetla,že je k programu zdarma…jak postupovat?
  Další dotaz: Jelikož mám povinnost EET až od roku 2018,mohu již v roce 2017 vyzkoušet né naostro EETwin ? Děkuji za odpověď.

  • eet kopr software napsal:

   Dobrý den, jestliže potřebujete pracovat na jiném pracovišti než máte JUKwin, pak je třeba dokoupit EETwin. Jestliže chcete vyzkoušet EETwin naostro a spadáte do EET až v roce 2018, tak si jenom pořídíte certifikát a platby, které „naostro“ vyzkoušíte, pak jenom „opravíte“… což znamená je zápornou částkou vynulujete. Jak se to dělá, uvidíte ve videu, které chystám.
   Děkuji za dotaz
   Pavel Židek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *