Chci využít stávající vybavení a dokoupit pouze program EETwin

Firma KOPR software nabízí program EETwin, který lze nainstalovat na jakýkoliv počítač s operačním systémem Windows (platí pro verze 7/ 8/ 8.1/10). Jaký počítač vlastně budete potřebovat. Jestliže potřebujete při prodeji chodit, je vhodné zakoupit tablet s dotykovým monitorem. Jestliže prodáváte za pultem, stačí normální notebook nebo klasický počítač a jednotlivé položky vybíráte pomocí myší.

Pro tisk účtenky (zcela nový pojem, ale jedná se vlastně o doklad) je třeba zakoupit termo tiskárnu pro 80mm papír (papírový termo kotouček), nebo lze tisknout i klasickou tiskárnu s papírem o velikosti A4.

Jestliže vlastníte program JUKwin, resp. PUKwin, tak můžete účtovat tak jak jste zvyklí, přímo z účetního programu a program EETwin pouze provede komunikaci s Finanční správou a na doklad vytiskne příslušné povinné údaje.

Mohlo by se vám líbit...

13 komentářů

 1. Bohdan Suchanek napsal:

  Dobrý den, jsem znalec v oboru oceňování nemovitostí program Juk WIN mám pro vedení účetní evidence ( pro výpočet daně z příjmu využívám možnost paušální daně)
  pro vydávání daňového dokladu za zpracování posudků. U neekonomických subjektů – občanů pravidelně přijímám znalečné v hotovosti.
  Budu potřebovat nějaké další vybavení pro tisk účtenek nebo mi bude stačit jen dokoupit EETWIN a vše potřebné se vytiskne na daňovém dokladu?

 2. Vítězslav Střecha napsal:

  Dobrý den.
  Bude v budoucnu možnost zadat počáteční stav pokladny, tj. vklad hotovosti a výběr hotovosti s tím,
  že by po ukončení byl vyčíslen stav hotovosti?
  Děkuji.

  • eet kopr software napsal:

   Dobrý den,
   přímo v EETwin zatím počáteční stav pokladny neřešíme.
   Zkuste více rozvinout myšlenku, o jaký počáteční stav pokladny máte zájem, zda denní, měsíční nebo nějaký jiný. Ono by se dalo i evidovat počáteční stav pokladny dané obsluhy za nějaké dané období. Problém je také v tom, že obsluha odevzdá tržbu a další den nafasuje „nějaké“ drobné, aby mohli vracet peníze.
   Ještě jednou … rozšiřte dotaz do jaké míry potřebujete počáteční stav pokladny.
   Díky za dotaz
   Pavel Židek

 3. Hošek Jiří napsal:

  Dobrý den,
  Jaká je pořizovací cena programu EET win,máme chalupu jen s 6 lůžky,kde poskytujeme ubytování.

  • eet kopr software napsal:

   Dobrý den.
   Jestliže máte náš program JUKwin, tak EETwin Vás bude stát 499 Kč na 365 dní. Jestliže JUKwin nemáte, tak EETwin stojí 1199 Kč, včetně DPH na jeden rok. Podmínka je vlastnit počítač nebo tablet s Windows 7 a vyšší.
   Děkuji za otázku
   Pavel Židek

 4. Aleš Kaplan napsal:

  Dobrý den, vítám možnost EETwin, zajímala by mne však jedna věc. Mimo dalších provozoven, kam jsme již koupili nebo se chytáme koupit kasu s možností propojení s kartovým platebním terminálem, máme jednu provozovnu, kde dochází k minimálním platbám ať již v hotovosti nebo kartou. Jak v tomto případě, když nechci zpřístupnit moje PC s programem JUKwin zaměstnancům, aby v tom nenadělali paseku ? Na provozovně máme PC s OS W7 + klasickou tiskárnu. Koupím-li si program EETwin a provedu instalaci bez napojení na JUKwin, jak to bude s přijatými platbami, které vlastně zautorizuje FÚ ? Bude řešením jednou za čas přenést data do JUKwin tak, že tam přijdu s noťasem nebo tohle lze řešit vylepením účtenek a manuální evidencí do Peněžního deníku v JUKwin.
  Pokud bych tuto problematiku, zaevidování plateb, řešil nahráním do JUKwin, jak to bude v případě plateb uskutečněných kartou v plateb.terminálu ? Tyto platby by měly správně, jako bezhotovostní platby, na rozdíl o úhrad v hotovosti, skončit v knize pohledávek. Nebo se pletu ? Děkuji.

  • eet kopr software napsal:

   Dobrý den. Platba v hotovosti je OK. Platba pomocí platebního terminálu s propojením s EETwin budu řešit koncem roku 2016, tzn. až celý systém EET bude fungovat. Náhradní řešení je to, že někdo zaplatí pomocí platebního terminálu a jakou částku zaplatí, tak ta se zadá ručně.
   Bohužel nějaká „chytrá“ hlava vymyslela, že platba pomocí terminálu je platba v hotovosti a měla by být zaevidována v peněžním deníku jako platba v hotovosti … dle EET, ale pak Vám nebudou sedět výpisy z banky z knihy pohledávek, takže to budeme řešit….. nějak…..
   Proč tomu tak je, popisujeme na našich stránkách.
   Nemějte obavy, že se dostanete do potíží. Nějak to vymyslíme….
   Díky za dotaz
   Pavel Židek

   • Aleš Kaplan napsal:

    Děkuji.
    Ještě prosím o následující upřesnění :
    – mám licenci JUK, ale EET chci provozovat na počítači v provozovně bez souvztažnosti na účetní licenci. Jakou verzi si mám stáhnout – koupit ?
    – Je možné provozovat EET mimo základní PC také na tabletu v zadní části provozovny tak, aby zákazníci, kteří si jdou vyzvednout výrobek, nemuseli do kanceláře. To je, markovat na dvou nezávislých přístrojích ?
    Nebo musí být dvě licence EETwin a dva certifikáty ?
    – Je v EETwin řešena nějak zálohová platba tak, aby se při následné úhradě doplatku dalo navázat na již uhrazenou zálohu ? Alespoň interně ?
    -Je možné použít Váš produkt zároveň k vypsání objednávky na provedení zakázky ať již bude úhrada provedena či ne – popř.jen záloha ?
    – Pokročila již nějak technicky problematika s možností zapojení platebního terminálu na PC v kontextu na EETwin ?
    – Bude možné upravit formát účtenky, která je patrně nyní přizpůsobena tiskárničce Epson ?
    Děkuji.

    • eet kopr software napsal:

     Dobrý den.
     1) kdo má licenci na JUKwin a potřebuje vést EET mimo tento program, nainstaluje si EETwin za cenu 499,- Kč
     2) jestliže budete EETwin provozovat na více počítačích pod jedním DIČ, zaplatíte pouze za jednu licenci
     3) zálohová platba není v EETwin nijak provázána s následný doplatkem – možná v budoucnosti.
     4) EETwin slouží pouze na úhradu platev v hotovosti. K vypsání objednávky použijte JUKwin. Samozřejmě lze do EETwin doprogramovat cokoliv, ale nechceme, aby se z programu stal nepřehledný moloch.
     5) platební terminál zatím neřešíme, ale v budoucnosti se touto problematikou budeme zajímat. Problém je ve velkém množství těchto terminálů na trhu.
     6) Formát tisku není upraven na tiskárnu Epson ale na tiskárnu pro papír šířky 80 nebo 57 mm.
     Jestli bude větší zájem, doprogramujeme i jiný formát papíru.

     Děkuji za dotaz
     Pavel Židek

 5. Jurajdová Hana napsal:

  Dobrý den, vlastním program JUKwin. Jsem lékař a současně mám 2 malé ubytovací zařízení, kde na každém z nich mám paní provozní, která vystavuje doklady ubytovaným klientům . Tudíž se nás týká zavedení EET. Obě provozovny jsou na jiném místě. Moje paní účetní má program JUKwin na svém počítači, kde zpracovává celé účetnictví.
  Jaké technické vybavení musím na provozovny pořídit, když obě provozní musí vystavit na místě doklad , který v jednom vyhotovení předávají ubytovanému a v jednom vyhotovení mé účetní a ta jej zaúčtuje v JUKwin programu . Není nám jasné jak to bude provázané s provozovnami, s účetní a finanční správou, kam musí informace odejít. Nabízíte 3 varianty a já nevím, která je pro nás ta správná. Prosím o vysvětlení. Děkuji.

  • eet kopr software napsal:

   Dobrý den.
   Jestliže vlastníte program JUKwin, tak přímo z tohoto programu lze odesílat tzv. „účtenky“. Dále máte další provozovny, takže ve vašem případě je třeba od nás koupit program EETwin, který umožňuje mimo program JUKwin vytvářet účtenky s příslušnými kódy od Finanční správy. Program EETwin pak provede odeslání dat programu JUKwin k zaúčtování.
   Technické vybavení na daných provozovnách: jakýkoliv počítač s windosw 7 a vyšší, jakákoliv tiskárna, internetové spojení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *